תריסי אלופא היא חברה לתכנון, ייצור, והתקנה של מערכות אלומיניום וזכוכית, המשרתת לקוחות פרטיים ובתי עסק בכל רחבי הארץ. החברה עובדת עם כל יצרניות פרופילי האלומיניום הגדולות והמוכרות בישראל – קליל, תשלובת סהל-אלובין, ואקסטל.  אנו מלווים כל לקוח משלב קבלת ההחלטה ועד להתקנת המוצרים בבית, בבית העסק, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כחברה מובילה בתחומה אנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומחירים הוגנים ומשתלמים. החברה משרתת את קהל הלקוחות בנאמנות, עם הבטחה לשביעות רצון מרבית לאורך כל הדרך – עד שהאור מאיר לכם את הבית דרך החלונות והדלתות שהותקנו במסירות.
החברה, בהנהלת פואד מחאמיד, מתפקדת דור שני, משנת 1974, עם ותק מצטבר – ומוכחת -  של מעל 40 שנה בתחום האלומיניום והזכוכית. במהלך שנות פעילותה תריסי אלופא התקינה אלפי מערכות אלומיניום בתחום הפרטי והציבורי, עבור לקוחות פרטים וקבלני בניין ארציות ומוכרות. לאורך השנים החברה צברה מוניטין מהמשובחים במשק הישראלי, בזכות סטנדרטים גבוהים ללא פשרות, ייצור והתקנה איכותית, ורמות ביצוע וגימור מהגבוהות ביותר בענף.

תריסי אלופא שמים דגש על שירות. ברשותנו צוות מומחים בעל ניסיון רב שנים. צוותנו יעזור לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר לצרכיכם מבחינה מעשית ואסתטית. אנו נלווה אתכם לאורך כל תהליך העיצוב וההתקנה. כמו כן, איננו מתפשרים על איכות ומספקים מוצרים ברמה הגבוהה ביותר העונים על תקנים מחמירים, במחירים תחרותיים ביותר בשוק.
ולסקרנים - שם האתר, alwafa, קרויה על שם בת משפחה ומשמעות המילה היא "נאמנות" – מילת הדגל של תריסי אלופא.

תריסי אלופא רואים חשיבות רבה בהצלחתו של כל פרויקט וביצועו על הצד הטוב ביותר. החברה משלבת את כל האמצעים במטרה להבטיח את שביעות רצון הלקוח – החל מתכנון העבודה ומדידות מדויקות, ייצור הפרופילים במפעל החברה והתקנה nמסודרת, נקיה ומושלמת בבית הלקוח.

תכנון – אנחנו עומדים לרשות הלקוח החל משלב התכנון הראשוני, במטרה לספר, לייעץ, להמליץ על מגוון האפשרויות הקיימות שישמש לבחירה נכונה של סדרות המתאימות ביותר למפתחים בבית ולכל חדר בפרט. כך, שמכלול החלונות – התריסים – הדלתות ישתלבו ביחד כפתרון מושלם ומותאם לצרכים, בראש וראשונה, וגם למשאלות, של הלקוח - להעשרת חלל הבית ומחוצה לה. וכל זה – בתקציב הלקוח, במתן הערכת מחיר והצעה בעת הביקור והתכנון.
מדידה – על מנת שהחלונות והדלתות יתלבשו על הפתחים כמו כפפה ליד מתבצעת מדידה של כל פתח חלון ודלת לייחוד, אפילו אם למראת עין הם נראים פתחים באותו גודל. המדידה מתבצעת בצורה יסודית ומדויקת, בעזרת מכשיר לייזר. כל מדידה מתבצעת בשלושה מדידות לכל אורך, צד ימין צד שמאל ואמצע על מנת לקבוע גודל פתח מדויק. הודות לחיישן ההטיה המשולב במכשיר הלייזר ניתן לקחת מדידות מרחק וגובה עקיפות בדיוק מוחלט.
ייצור – המפעל -  הייצור מתרחש במפעל החברה, במבנה חדש המשתרע על 400 מ"ר. כל הייצור והכנות מתבצעות במפעל בידי צוות מקצועי ומיומן, הדוגל בדיוק, באיכות ובמסירות למיטב המוצר. במפעל 4 פינות עבודה:
  • פינה של חיתוך פרופילים לפי מידות המתבקשות.
  • פינה של מכונות מבטלים - מכשירי ניקוב ידניות ופניאומטיות, שמשמשים לחיתוך וניקוב, להידוק פינות, של החלונות ודלתות בדיוק ובמהירות.
  • פינת מסגור בה מכינים את התצורה הגמורה ומדויקת של החלון ודלת.
  • פינה של זיגוג
המוצרים המוגמרים יוצאים מהמפעל – בהובלה ללקוח, שהם מוגנים מכל פגע, עטופים בלפלף ניילון, מופרדים בנייר וקרטון – מוכנים להתקנה בבית הלקוח.

התקנה – התקנה בבית הלקוח, בבית העסק, מתואם מראש, כולל זמן משוער להתקנה, כך שהלקוח יכול לצפות מראש את המתרחש במעונו. בהגעה ללקוח דבר ראשון מפזרים את בפריטים בצורה מסודרת, כל פריט באזור שיותקן. פעולה ראשונה היא התקנת המסגרות – של החלונות, הדלתות, בצורה מדויקת, ועם פלס לוודא שהפריט ההוא ישר כמו כפלס. עכשיו מתבצע איטום, מבפנים ומבחוץ. בתום כל שלב ביניים המתקין המנוסה בודק שוב את מצב ההתקנה, לוודא את התקינות ההתקנה. כמובן, הלקוח לא רק משקיף מהצד, אלא יכול לשאול, להעיר, וגם להאיר במהלך ההתקנה. בהמשך מכניסים – או מרכיבים, תלוי בדגם, את הכנפיים של הדלת/חלון לתוך המסגרת. עכשיו מתבצע חיבור האבזרים, הפיניש ובדיקות האחרונות – לוודא התקנה מושלמת.

תריסי אלופא נפרדים מבית הלקוח רק אחרי שהלקוח מביע את שביעות רצונו מהמוצר המוגמר והמותקן – המאיר דרכו אור על פניו ועל החיוך. אנחנו ממשיכים להיות זמינים ללקוח לכל משאלותיו ומספקים אחראיות של שנה לכל מוצר אלומיניום.

ההתמחות שלנו היא אלומיניום וזכוכית, וכל מה שמקשר ביניהם ביצור חלונות, תריסים, דלתות פנים וכניסה, סגירת מרפסות ועוד. הכללים המובילים את תריסי אלופא הם טיב עבודה שאינו יודע פשרות, גימור מושלם ושירות ללא דופי. החברה ידועה בענף כמי שעומדת בדייקנות בלוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוח. 


תצטרפו למכלול לקוחות שנהיינו – וממשיכים ליהנות – מהייצור והתקנה של תריסי אלופא ותצרו קשר עכשיו.
אודות אלופא
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970