תריסים
תריסי אלופא – כשמה היא - מייצרת ומתקינה תריסים במגוון שיטות פתיחה וסגירה על פי טעמכם האישי והתקציב. בחירת תריסים הינה חלק אינטגראלי מעיצוב פתחי הבית. מדובר בפתרונות הצללה המספקים מענה פרקטי ועיצובי כאחד, המאפשר לשמור על טמפרטורה נעימה בבית ומעניק פרטיות לדייריו. בהתקנת התריסים נבחר יחד אתכם את סוג הפתיחה האופטימלית לחלל הבית בין אם צירי צד, בין אם תריסי הזזה אשר נעים על גבי מסילות וכן תריסי גלילה הכוללים ארגז אליו נגללים השלבים כלפי מעלה. כמו כן, תוכלו לבחור את הצבע שיעניק לתריסים לא רק מראה לטעמכם האישי, אלא גם להקנות עמידות גבוהה לאלומיניום. באמצעות תריסים ניתן לקבוע את הנוף הנשקף ולהסתייע בהם לשמירת הפרטיות.

שלבי התריס – אותן פיסות של חומר קשיח שפתיחתן וסגירתן נותנים להשתלט על כמות האור שיעבור דרך התריסים ויאיר את חלל החדר, הוא הרכיב הדומיננטי של כל תריס. לתריסים קיימים סוגים שונים של שלבים ואלו שלושת הסוגים הנפוצים ביותר בהרכבת תריסים, בין אם תריסי רפפה או גלילה, תריסי הזזה או תריסי כיס:
תריסי אלופא מציע מבחר גדול של תריסים המגיעים במגוון רחב של דגמים, גדלים, צורות וצבעים שניתן להתאימם לכל חלון בבית או בעסק. בהתקנת התריסים, נבחר יחד אתכם את סוג הפתיחה האופטימלית לחלל הבית בין אם צירי צד, בין אם תריסי הזזה אשר נעים על גבי מסילות וכן תריסי גלילה הכוללים ארגז אליו נגללים השלבים כלפי מעלה.
כמו כן, את התריסים ניתן לצבוע ולהעניק לא רק מראה אחר אלא גם להקנות עמידות גבוהה לאלומיניום. צבעים.
רפפת פלסטיק (P.V.C) מיוצר ע"י משיכת פלסטיק במכונת אקסטרודיה, כיום תריסי הפלסטיק מיוצרים רק בצבע לבן. תריס פלסטיק הוא בעל גמישות אשר מאפשרת הפעלה מהירה. תריס פלסטיק הוא קל לניקוי, זול יחסית לשאר סוגי התריסים, התריס מאפשר סגירת אור ואויר מקסימלית אך אינו מבודד. חסרונות תריס הפלסטיק לאורך השנים הן התייבשות הפלסטיק כתוצאה מנזקי מזג האוויר הצבע הלבן אף מצהיב, וקצוות התריס נשחקות ומתקצרות כתוצאה מהשחיקה עם מסילות התריס. לאורך זמן שלבי התריס זזים מדי פעם לצדדים ויוצרים תקלות. תריס פלסטיק אינו מיועד לפתחים גדולים ורחבים.
שלב פלסטיק
שלב מוקצף
אלומיניום מוקצף - פרופיל התריס מיוצר מאלומיניום כאשר פנים הפרופיל ממולא בחומר פוליאוריתן מוקצף, אשר יוצר את מבנה החוזק של התריס ויוצר בידוד איכותי בין חום לקור ושומר את הטמפרטורה הרצוייה בתוך חלל המבנה. תריס אלומיניום מוקצף יוצר סגירת אור ואויר מקסימלית. תריס אלומיניום מוקצף נצבע בצבע איכותי (RAL)  אשר עובר תהליך חימום בתנור. ניתן להזמין את התריס במגוון רחב של צבעים וסוגי צבע (מט, מבריק, מגורען). התריס קל לניקוי ע"י מגבון לח.  התריס משמש גם כתריס סורג למניעת פריצות. תריס אלומיניום מוקצף עמיד מאד לאורך שנים, מיועד לפתחים גדולים ורחבים.
שלב משוך
אלומיניום משוך- פרופיל אלומיניום המיוצר במשיכה (שכבת אלומיניום עבה). תריס משוך הוא, התריס הביתי החזק ביותר כיום, התריס משמש כסורג ומענה בטיחות למבנה , תריס משוך יכול להחליף סורגים בעזרת תוספת אמצעי הגנה מתאימים. תריס משוך עמיד מאד לאורך שנים רבות ומפאת איכותו כמעט אפס תקלות לאורך שנים.

תריס משוך מחייב מנוע חשמלי איכותי מפאת משקלו הכבד של התריס. תריס משוך, ניתן להזמין במגוון רחב של צבעים וסוגי צבע (מט, מבריק, מגורען). בתריסי אלופא תוכלו לקבל אחריות עד ל-10 שנים עבור תריס משוך איכותי.
תריסי רפפה
תריסי צלון
תריסי גלילה
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970