מקלחונים
תריסי אלופא משלבת מיומנות תכנון ,מדידה מדויקת, בחירת הזכוכית וחומר הנכון ביותר, בייצור והתאמת מקלחונים מזכוכית לביתכם – עבור מקלחון יחיד או כפול. תריסי אלופא מציבים את הסטנדרט הגבוה והבטוח בייצור והתקנה של מקלחונים התואם באופן פרטני לכל הדרישות והצרכים של לקוחותינו. אנחנו מעניקים ללקוחות איכות ללא פשרות, עם גימור ממיטב חומרי הגלם, לספק את מקלחון המתאים ביותר לצרכים ומבוקשת הלקוחות.

המידות של הזכוכיות נקבעות בהתאמה אישית ועל ידי כך ייקבע מראש כיצד המקלחון יראה, מה יהיה יחס הזכוכית למתכת שבו ומה יהיה גובהו. התאמת המידה מאפשרת גם הטמעה קלה יותר של ראש המקלחת הרצוי, התקנת זרמי מים וברזים נוספים לפי הצורך.

יתרונות מקלחונים של תריסי אלופא:
    שימוש במיטב חומרי הגלם בשוק
    מראה נקי וצלול, עם מינימום נגיעות אלומיניום
    אטימות גבוהה ואיכותית על ידי גומיות אטימה וסיליקון שקוף
    ייצור בכל מידה מבוקשת
    איכות לכל אורך הדרך: מהייצור ועד להתקנה

זכוכית
המקלחון בנוי בזכוכית מחוסמת 8 מ"מ – לחוזק ולעמידות לאורך שנים. אפשר לבחור ממגוון דגמי זכוכית, במבחר טקסטורות ורמת שקיפות - זכוכית חלבית, שקופה, אסיד, או אקסטרה קליר. הזכוכית יכולה לשאת תמונה/לוגו לפי בקשתם בהדפסה דיגיטלית עמידה ואיכותית.

תריסי אלופא יוצרים את המקלחון לפי מדידה מדויקת בעזרת לייזר מדידה משוכלל. שיטת מדידה זו הינה בעלת דיוק רב המאפשר חיבור נקי בין קיר המקלחת לזכוכית המקלחון. התקנת המוצר מתבצעת על ידי צוות מקצועי מנוסה ומיומן בתחום, הדואג להתקנה איכותית ומוקפדת עבור איטום יעיל, תוך השארת השטח נקי ומסודר בגמר העבודה. 

תריסי אלופא מפעילה תהליכי ייצור והרכבה בהם הזכוכית משולבת עם פרופילי אלומיניום בגימור ניקל מבריק, עם צורת פתיחה המועדפת ללקוח, עם ידיות אחיזה, אבזור המערכות כיסוי וגימור מושלם. זה מאפשר ייצור מקלחונים בדגמים רבים, לפי בחירתכם –
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים קטומים
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970