חלונות
חלונות אלומיניום צברו תאוצה בשנים האחרונות והפכו לפריט מתבקש בתחום עיצוב הבית.

לאלומיניום יש יתרונות על פני מתכות אחרות או חומרים אחרים באופן כללי. מדובר בשילוב של כמה תכונות שהופכות את האלומיניום למתכת שנוח מאוד לעבוד איתה. אי לכך חלונות אלומיניום נהיים נפוצים יותר ויותר.
כמו כן, את החלונות ניתן לצבוע ולהעניק לא רק מראה אחר אלא גם להקנות עמידות גבוהה לאלומיניום. צבעים
תריסי אלופא מציעה מגוון פתרונות לחלונות אלומיניום המותאם לאקלים ולשוק הישראלי  בכלל, ולצרכים האישיים של כל לקוח בפרט. לחברה ניסיון עשיר ומוכח בייצור והתקנת חלונות עם פרופיל אלומיניום רגיל, וחלונות בלגיים – מפרופיל אלומיניום דמוי בלגי. הפרופיל הבלגי נותן תחושה אוורירית מאוד משום שהוא צר יחסית. אדריכלים רבים מעדיפים אותו ע"פ הפרופילים הרגילים בשל האפשרות ליצור בעזרתו אפשרויות חלוקה מעניינות, תוך גמישות בין החלקים הקבועים, לאלה הנפתחים. בשל החלוקה ניתן לזגג את המקטעים בסוגים שונים של זכוכית.

תריסי אלופא משתמשת במוצרי אלומיניום האיכותיים ביותר שקיימים בשוק. תהליכי הייצור והצביעה המשוכללות והמיושמות במפעלנו מאפשר ייצור חלונות בדגמים רבים - בדגם ועיצוב לפי בחירתכם -
  • חלונות אלומיניום הינם עמידים בפני מצבי מזג האוויר השונים כך שאינו מחליד או עובר קורוזיה ולכן חלונות אלומיניום אינם זקוקים כמעט לתיקונים ונשמרים כחדשים לאורך שנים.
  • חלונות אלומיניום גם קלים במיוחד לניקוי, ללא צורך בתחזוקה.
  • חלונות אלומיניום מספקים בידוד אקוסטי ותרמי ברמה הגבוה ביותר.
  • בעזרת טכנולוגיות ייצור חדישות שמיושמות במפעל שלנו פרופיל האלומיניום של החלונות עמידים יותר בפני נזקי השמש והגשם, ומבודדים רעש, חום וקור טוב יותר מחומרים אחרים.
  • האיכויות של חלונות אלומיניום מאפשרות בניית פתחים רחבים יותר, פתיחת חללים נרחבים יותר של הבית אל הנוף החיצוני, מבלי הצורך לדאוג לנושאים כמו בזבוז אנרגיה או התפשרות על איכות או תפקודים.
חלונות הזזה
חלונות פתיחה
חלונות פנורמה
חלונות כיס
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970