דלתות - וויטרינות
דלתות וויטרינות מאלומיניום נהיים נפוצים יותר ויותר, וזה מאחר ולאלומיניום יש יתרונות על פני מתכות אחרות וחומרים אחרים. לדלתות וויטרינות יש יתרונות רבים על כל תחלופה. 
  • חזק – אבל קל: האלומיניום הוא חומר חזק ואמין, מה שהופך את דלתות האלומיניום למאוד יציבות, ומאידך דלת שעשויה מאלומיניום תהיה גמישה וקלה יותר מדלתות הבנויות מחומר אחר.
  • נוחות ותחזוקה: פתיחה וסגירה של דלת מאלומיניום נוח בזכות משקלו הקל. ומצד שני, האלומיניום עמיד בפני פגעי מזג האוויר, אינו דוהה בשמש, אינו מחליד בגשמים ולכן אינו דורש תחזוקה רבה.
  • בידוד ובטחון: דלתות אלומיניום מבודדות היטב את הבית מן החוץ גם ברמה התרמית וגם ברמה האקוסטית וקשות לפריצה ובכך מעניקות בטחון רב לדיירי הבית.
  • עושר עיצובי ויצירתיות: דלתות אלומיניום עצמן ניתן לעצב במגוון של גדלים, צורות, סגנונות וצבעים, ובנוסף ניתן לשלב בקלות אלמנטים דקורטיביים, לחפות אותן בחיפויים שונים ולצבוע אותן בצבעים שונים.
תריסי אלופא משתמשת במוצרי אלומיניום האיכותיים ביותר שקיימים בשוק ומציעה מגוון פתרונות לדלתות אלומיניום המותאם לאקלים ולשוק הישראלי  בכלל, ולצרכים האישיים של כל לקוח בפרט.
כמו כן, את דלתות ניתן לצבוע ולהעניק לא רק מראה אחר אלא גם להקנות עמידות גבוהה לאלומיניום. צבעים
וויטרינות - דלתות הזזה
דלתות פתיחה
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970