תריסי צלון
תריס צלון הוא תריס וינציאני פנימי שמותקן בתוך זכוכית בידודית שיכול לעלות ולרדת וגם אפשר לסובב את השלבים 180 מעלות (ולא 90 מעלות כמו רפפות).

באמצעות המערכת של התריסים מסוג זה ניתן ליצור מדרג של פתיחה וסגירה המאפשר רמות שונות של הכנסת אור טבעי ואוויר מן החוץ כמו גם רמות שונות של פרטיות שניתן לאפשר לדיירי הבית. לתריס צלון יש מצב של סגירה מלאה שנותנת פרטיות מוחלטת אבל לא חושך מוחלט כמו תריס, יש מצב של פתיחה ב45 מעלות שנותן אור וצל, יש פתיחה 90 מעלות שמצל חלקית ונותן מבט יפה החוצה - אידיאלי בקיץ, יש 45 מעלות כלפי מעלה שמאפשר הכנסת שמש בחורף עם פרטיות יחסית.
יתרונות  תריס צלון פנימי בתוך זכוכית בידודית - 
•    שאין שום צורך בניקיון כי אין כניסת לכלוך המצטבר על המנגנון והשלבים כי הצלון נמצא בין 2 משטחי זכוכית ובניהם אויר כלוא ויבש. 
•    זהו מנגנון אמין במיוחד שמחזיק שנים ללא תקלות ואין שחיקה מרוח מנפנפת או מוונדליזם. 
•    אינו מצריך ניקוי השלבים מאחר והשלבים מוחבאים בתות זכוכית הבידודית.
•    תריס הצלון מקנה בידוד תרמי מעולה לחום ולקור כי מדובר בזכוכית בידודית עם מרווח אויר גדול במיוחד.
•    התריס לא תופס מקום, הוא חסכוני בניצול השטח בזכות מיקומו בין הזכוכיות.
•    תריס צלון הוא דקורטיבי ומודרני.

הפעלת הצלון הנוחה ביותר והגמישה ביותר היא בעזרת מגנטים ולא חשמלי. היא גם זולה יותר. אבל אם כבר רוצים חשמלי עדיף סולארי כדי לחסוך את כל החיווט ועבודות החשמל שמסביב. במפתחים גדולים חייבים חשמלי / סולארי.

הצלונים מיוצרים במגוון רב של מידות וצבעים המאפשרים שילוב ארכיטקטוני מרהיב בעיצוב הבית או המשרד, כחלון חיצוני או כמחיצה פנימית. ובמגוון דגמים בהפעלה מכנית על ידי מיתר או כפתור, הפעלה חשמלית על ידי מתג או שלט רחוק או בהפעלה סולארית ע"י מתג או שלט רחוק ללא כל צורך בחיבור לחשמל.  קיימת אפשרות להתקנת בקר בית חכם המאפשר להפעיל את הצלונים הן כבודדים והן כקבוצות או חזיתות.

הצלון הפנימי משתלב מצויין עם פרופילים פולימרים כי גם הפרופילים הסטנדרטיים יודעים לקבל צלונים מבחינת עובי הבידודית.

לתריסי אלופא ניסיון עשיר ומוכח בייצור בידודית עם צלון כלוא הן למבני ציבור והן לדירות מגורים. 
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970