תריסי רפפה
תריסי רפפה מיוצרים בתוך מסגרת אלומיניום כאשר למסגרת מוצמד מנוף הסטה שמאפשר שליטה על פתיחה וסגירת שלבי התריס לגובה המתאים. באמצעות המערכת של התריסים מסוג זה ניתן ליצור מדרג של פתיחה וסגירה המאפשר רמות שונות של הכנסת אור טבעי ואוויר מן החוץ כמו גם רמות שונות של פרטיות שניתן לאפשר לדיירי הבית.

קיימים סוגים רבים של תריסי רפפה. סוג התריס מותאם לחלון הנלווה ועל פי דרישות המפתח, מידותיו, סגנון עיצוב וטעמו של הלקוח. לתריסי אלופא ניסיון מגוון ורב בכל סוגי תריסי הרפפה, עם יכולת להתאים ולהתקין את התריסים המתאימים לכם, בין אם:
כל סוגי תריסי רפפה ניתן להרכיב עם שלבי פלסטיק, שלבי אלומיניום מוקצף, או שלבי אלומיניום משוך. המשותף להם הוא שניתן להרכיב  אותם גם בתריסי הזזה וגם בתריס שנפתח כציר. ניתן להתאים את מערכת התריסים שלכם לסדרת האלומיניום שבחרתם, למשל אם יש לכם חלונות מסדרת קליל בלגי התריס המתאים עבורם מבחינה עיצובית ופרקטית הוא תריס פתיחה בעיצוב דומה קליל 1300. 

תריסי האלומיניום ניתן להזמין בכל צבע – בד"כ יותאם לצבע פרופיל החלון. תריס רפפה פלסטיק אפשר לקבל בצבע לבן, קרם, חום או אפור משי 10. מערכות תריסי הרפפה כוללות כוללת אביזרי נעילה, ידיות מעוצבות , שניתן לבחור, למשל ב בעיצוב בלגי, בסגנון רטרו ואחרים. 

התריס היום הוא חלק בלתי נפרד מתפיסת העיצוב וכאן תוכלו לבדוק מה מתאים עבורכם. תריסי אלופא מספקים ללקוחותיהם מערכות תריסים התואמים את מכלול החלונות וויטרינות המוצעות – כולל חלונות הזזה וכיס בדגמים 7000, 7300, 7500 ו1700, חלונות פתיחה בדגמים 4300, 4500 ו5550, וויטרינות בדגמים 2200, 7000, 7300, 7500, 9000 ו9200.
  • תריס בעיצוב בלגי קליל 1300 עם שלבי אלומיניום צרים בגובה  45 מ"מ. זו מערכת של תריסי רפפה  המותאמת במיוחד לסדרת הבלגי של קליל פרופיל איכותי ומעוצב בקפידה .החל מאפשרויות פתיחת הכנף על ציר חיצוני (סגנון שנות ה30) וכלה באיכות הפרופיל הכולל אטמי גומי בין השלבים לאטימה מרבית.
     
  • תריס קליל 1200 עם שלב משוך או מוקצף בגובה 45 מ"מ בעיצוב מעודן. זו מערכת בעיצוב מעודן וכולל אטמי גומי מיוחדים בין השלבים לאטימה מרבית, הניתנת לשילוב בחלונות ודלתות הזזה מכל הסוגים. השלב המוקצף מיוצר כאשר פנים הפרופיל ממולא בחומר פוליאוריתן מוקצף שיוצר בידוד טרמי סביר העוזר לשמור על טמפרטורה רצויה בתוך חלל המבנה. תריס אלומיניום מוקצף יוצר סגירת אור ואויר מקסימלית.
     
  • תריסי הזזה שלב 8 משוך או מוקצף (פלסטיק?) - שלב אלומיניום סטנדרטי בגובה 80 מ''מ, הניתן לשילוב ברוב מערכות קליל.
     
  • יש תריסי הזזה על מסגרות אלומיניום 7000 ,ו9000
תריס הזזה
מאפשר הזזה של שתי כנפיים ויותר על גבי מסילה ומאפשרים פתיחה חלקית של החלון.
תריס כיס
התריס נכנס לתוך הקיר וכך מאפשרת חדירה מקסימלית של אור ואוויר  לחדר. מיועד לפתחים בינוניים.
תריס פתיחה
תריסי פתיחה מאפשרים הסתה של מסרגת התריס החוצה על מנת לפתוח פתיחה מלאה של החלון.
תריס קבוע
מיועד לחדרי אמבטיה על מנת לנתב כניסת אויר וחסימת החלון לפרטיות. ניתן לייצר גם ע"י זכוכית מלוטשת כאשר רוצים להשיג כניסת אור.
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970