מעקות זכוכית
תריסי אלופא משלבים מיומנות תכנון ,מדידה מדויקת, בחירת הזכוכית וחומר הנכון ביותר, ייצור והתאמת מעקה זכוכית שמעניק ללקוחותיו מגוון עיצובים מרהיבים ופתרון מצוין גם לשמירה על בטיחות וגם למראה מרשים של המעקה ולסביבתה. תריסי אלופא מציבה את הסטנדרט הגבוה והבטוח בייצור והתקנה של מעקות במטרה להעניק ללקוחות מעקות באיכות ללא פשרות, ובגימור יוצא מגדר הרגיל, לספק לכם את המעקה המתאים ביותר לצרכים ומבוקשתכם.

יתרונות מעקה זכוכית
    מראה השקוף של זכוכית מעניק מראה נקי, אלגנטי וייחודי, ויוצר אפקט אינסופי במרחב בו הוא נמצא.
    השקיפות של הזכוכית שומרת על גודלו של החלל ועל פיזור תאורה מקסימלי ומאפשרת לתחום ולהפריד בצורה בטוחה ויעילה.
    הזכוכית אינה מתבלה, מעניקה עמידות ייחודית שחומרים אחרים לא מעניקים, שילווה אתכם לכל החיים.
    מעקה הזכוכית, שלא כמו חומרים אחרים, בעלת תחזוקה מינימלית. הזכוכית קלה במיוחד לניקיון, אינה מאפשרת הצטברות של לחות היוצרת טחב, וכך מאפשרת שמירה על מראה נקי ואלגנטי במינימום מאמץ לאורך שנים.
    מאחר והזכוכית היא ניטראלית ניתן לשלב אותה עם חומרים נוספים, כגון אלומיניום, נירוסטה, בטון, וכל חומר אחר, בגמישות ייחודית ומרגשת.

זכוכית
מעקות זכוכית מיוצרים מזכוכית רבודה, עד עובי 16 מ"מ, ע"פ התקן הישראלי שהשתנה לאחרונה. למרות שהשימוש בזכוכית מחוסמת (שכבה אחת) של 12 או 15 מ"מ היה קביל ותקין עד לאחרונה, היום התקן הוא רק זכוכית רבודה.

זכוכית רבודה (טריפלקס) הינה 2 שכבות זכוכית מחוסמות המודבקות בעוביים של 6+6 או 8+8 מ"מ, בהתאמה לדרך בה מעקה זכוכית מותקן. בין שכבות הזכוכית מודבקת יריעת פלסטית (למינציה – שאותה אפשרי לנצל להוספת גוון לזכוכית או לשלב חומרים נוספים כגון רשתות, בדים פילם צבעוני או מודפס), דבר המגביר את הבטיחות של הזכוכית  ושומר כי בעת התנפצותה היא אינה מתפרקת לרסיסים. כך מעקה זכוכית טריפלקס מחוסם משדרג את רמת הבטיחות של מעקה זכוכית. כמו כן, ניתן לקבל זכוכית טריפלקס בעוביים נוספים על פי הזמנה מיוחדת ובתוספת חיסום לכל אחת משכבותיה.

ניתן לבחור מעקות מזכוכית שקופה, מזכוכית אקסטרה קליר שמקנה שקיפות רבה יותר ונטולת הגוון הירקרק, או בזכוכית חלבית (התזת חול), או צבועה. לכל מעקה זכוכית ניתן להוסיף מאחז יד המתלבש ע"ג הזכוכית, או המותקן בצידה. מאחזי היד יכולים להיות מעץ, מאלומיניום או נירוסטה.

גימור
ניתן לשתול את מעקות הזכוכית בבטון, וניתן להתקין מעקות זכוכית המעוגנים ע"י עמודים, ע"ג עמודי נירוסטה, מאנטים צידיים או מעקות זכוכית שתולים, כמעקה ישר או מכופף, לפי האופציות להלן:
1.    אופציה ראשונה :התקנת מעקות מתאפשרת בכמה אפשרויות כאשר הבולטת שביניהם היא יציקה של מעקה הזכוכית בתוך U מ מפלדה השתול בתוך הריצוף או היציקה כך שניתן לראות את הזכוכית בלבד .
2.    אופציה שניה:  באמצעות מנטים מנירוסטה 316 מלאה. המנטים יוצרים ריחוק של הזכוכית מהקירות  ותומכים את מעקה הזכוכית לדפנות המדרגות מהצד.
3.    אופציה  שלישי: התקנת מעקות באמצעות עמודי נירוסטה המקובעים לרצפה ועליהם מותקנת הזכוכית 

תריסי אלופא מציעה מגוון פתרונות ומגוונות להתקנת מעקות זכוכית הכוללות אופציות שונות של זכוכיות בעיצובים שונים אשר ניתן להתאימם למרפסות בבית ודירה, למדרגות הבית - לצרכים האישיים של כל לקוח.

תריסי אלופא משתמשת במוצרי זכוכית, אלומיניום ונירוסטה האיכותיים ביותר שקיימים בשוק, ומפעילה תהליכי ייצור מתקדמות ומשוכללות והמיושמות במפעלנו. זה מאפשר ייצור מעקות זכוכית בדגמים רבים, לפי בחירתכם –
מעקות זכוכית מזכוכית בלבד
מעקות המורכבים מזכוכית ואלומיניום
מעקות המורכבים מזכוכית נירוסטה
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970