חלונות פתיחה
תריסי אלופא מספקים מגוון הגדול של חלונות פתיחה שנותן אפשרות להתאמה מרבית לכל מטרה, בין אם מדובר במפתח קטן לחדר שירות שמיועד למפתחים קטנים ובין עם מדובר במפתח גדול בו אפשר קבל פתח אור גדול מאד.

חלון פתיחה הוא חלון בו כנף החלון נפתחת על צירים, או בפתיחת "דריי קיפ". מנגנון פתיחה דריי קיפ הוא מנגנון בו החלון נפתחת גם על ציר וגם בשיפוע המשלב בתוכו אפשרות גם לפתיחה מלאה וגם לפתיחה חלקית ומבוקרת. כך ניתן להכניס אוויר בצורה מבוקרת, בין אם בפתיחה מלאה המאפשרת חדירת אויר מקסימאלית, או בפתיחה חלקית תוך אוורור נעים של החדר.

חלון פתיחה מיועדת למפתחים צרים ובינוניים, כגון לחדר שירותים ואמבטיה. הוא מומלץ גם לממ"ד. החלון מאפשרת גישה נוחה למשטחי הזכוכית, בפנים ומבחוץ, וכך ניתן לנקות בקלות בזכות הפתיחה על צירים.

דרך הפתיחה של החלון נקבע עם הלקוח במטרה לתת מענה אישי ותואם לצרכים של אותו חלל בו מותקן החלון. הלקוח יוכל לבחור פתיחה במגוון צורות, לדוגמה:
•    חלון ובו הכנף נפתחת על ציר עליון.
•    חלון ובו הכנף נפתחת על ציר תחתון.
•    חלון ובו הכנף נפתחת גם על ציר צד וגם על ציר עליון או תחתון.
•    חלון ובו ציר הכנף אופקית במרכז החלון.

תריסי אלופא, חברה בעלת וותק מכובד בתחום האלומיניום בכלל, וחלונות בפרט, מזמינים אתכם לבחור מתוך מגוון עצום של חלונות פתיחה המיוצרים על ידינו, שגם מתוכננים עם פרזול ברמה הגבוהה ביותר. וכמובן, לזכות בהתקנה מקצועית ואישית התואם צרכי החלון והפתיחה של הלקוח.
דגם 4300
חלון 4300 הוא חלון בסגנון בלגי עם פתיחה על ציר דגם יפה ופרקטי יכול לשמש לפתחים גדולים וגם קטנים אפשר לבצע חלוקות בחלון לפי רצונו של הלקוח ובכך להפוך אותו לייחודי. סדרת 4300 משלבות עיצוב בסגנון חלון ברזל, אך עם כל היתרונות של חלון אלומיניום. מערכות האלומיניום מסדרה זו מבטיחות איטום, עמידות ואמינות לאורך שנים רבות. סדרת 4300 מתאפיינת בפרופילי אלומיניום צרים ומעוצבים, גמישות תכנונית לאדריכלים ומעצבים, חסכון ניכר בכל הקשור לתחזוקת החלונות ובמבחר ידיות מעוצבות המשלימות את המראה הבלגי. המערכת משלבת את סגנון חלון הברזל עם איכויות האלומיניום, אשר אינו מחליד וקל יותר לאחזקה.
דגם 4500
מערכת חלונות 4500 בעלת פרופילים צרים, עם פתח אור מקסימלי עם פרופיל מינימלי, מעוצבים ועדינים שמשמשת למגוון שימושים ברמת איטום ואמינות גבוהה העומדת בדרישה הגבוהה ביותר של התקן. המערכת מתאפיינת  פרופילים מחוזקים כפתרון לעומסים גדולים ומתאים למפתחים של רוחב עד 120 ס''מ, גובה עד 120 ס''מ לכנף. יישומים      
    חלונות: 1/2/3/4 כנפיים, פתיחה פנימה.
    קיפ פתיחה פנימה/החוצה.
    דריי קיפ.
    פיווט אופקי/אנכי.
    פתיחת פנדל.
    שילוב עם קבועים: עליון, תחתון וצד.
    כנף אחת או שתי כנפיים, פתיחה החוצה.
    ניתן לשלב את כל סוגי  הזכוכית עד עובי של 16 מ"מ.
דגם 5500
מערכת חלונות 5500 בעלת ציר בעיצוב נקי, מעודן, ייחודי ואופנתי לחלונות בסגנון היי-טקי. המערכת מתאפיינת בכנף סמויה מבחוץ – עם אפשרות לצירים סמויים בחלון ציר ובחלון דריי קיפ. מתאים לדירות יוקרה, וילות, בנייני ציבור ומשרדים.
עומד מפתחים:
חלונות 5500: רוחב עד 150 ס"מ גובה עד 150 ס"מ לכנף, משקל עד 122 ק"ג
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970