וויטרינות – דלתות הזזה
דלתות הזזה – הנקראים גם כ-ויטרינות, מורכבים מיחידות הזזה (כנפיים) - שניים או יותר. הכנפיים מוזזות זו על גבי זו שנעים על מסילות ואינם תופסים מקום בחדר גם כשהם פתוחים. קיימים סוגים רבים ומגוונים של דלתות הזזה, כאשר כל סוג מותאם אישית על פי גודל ופונקציונאליות, וניתן להזמין דלתות הזזה לפי דגמים שונים ובעיצובים שונים.

דלתות הזזה מכל הסוגים, מבוקשים במיוחד לאור יתרונותיהם הרבים, שכן בראש ובראשונה הם נוחים מאוד לתפעול וחוסכים במקום. כמו כן, דלתות הזזה מאלומיניום איכותי משפר לעין ערוך את רמת האטימות של הדלת במצב שהוא סגור. דלתות הזזה מתאימים ליציאה למרפסת ולגינה, או כהפרדה של מסתור כביסה – מרפסת שרות באמבטיה.

דלתות הזזה של תריסי אלופא מיוצרים במפעל שלנו בעיצוב נקי, מודרני ואסתטי המתאים לבית ולמשרד – להתאים את הדלת לאופי החדר ודרישות הלקוח. אנחנו משתמשים במוצרי אלומיניום האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, ומספקים דלתות הזזה עם אבזור מתקדם ויכולות תפעול קלות במיוחד.

תריסי אלופא, חברה בעלת וותק מכובד בתחום האלומיניום בכלל, ודלתות בפרט, מזמינים אתכם לבחור מתוך מגוון עצום של דלתות הזזה המיוצרים על ידינו, שגם מתוכננים עם פרזול ברמה הגבוהה ביותר. וכמובן, לזכות בהתקנה מקצועית ואישית התואם צרכי הלקוח.
דלתות מפרופיל סטנדרטי ולא יקר המתאים למפתחים קטנים ובינונים. הדגם עם קווי עיצוב ישרים ואיכותיים, אטום ונוח לתפעול לאורך שנים וחסכוני בעלויות מאחר שהוא קל ומהיר לייצור והרכבה.

לדגם אפשרות חלוקה פנימית של כנפיים הזזה, אפשרות של 2/3 ו- 4/6  כנפיים בהזזה לכל צד. כל כנף ברוחב עד 120 ס"מ, גובה עד 220 ס"מ, משקל עד 120 ק"ג.
דגם דלתות הזזה בעיצוב בלגי מתקדמת אשר נותנת לאדריכל גמישות עיצובית בתכנון מראה המפתח, ע"י  חלוקה  עדינה בתוך כנפיים. המערכת מותאמת עיצובית לסדרת הציר  4300. לדג  מסילות מיוחדות נגד שחיקת צבע ואפשרות נעילה רב נקודתית. סגירה והפעלת הכנף עם ידית סיבובית נוחה. חסכוני בתחזוקה, עם איטום וחוזק ע''פ הרמה הגבוהה של התקן.

לדגם אפשרות חלוקה פנימית של 2,3 כנפיים הזזה כנף על כנף, ושל 4,6 כנפיים הזזה על 2,3 נתיבים בהתאמה. כל כנף ברוחב עד 140 ס"מ, גובה עד 240 ס"מ, משקל עד 140 ק"ג.
מערכת חלונות ודלתות הזזה בסגנון מודרני, יוקרתי והיי-טקי.

קולקציית דלתות פנים מעוצבות מבית קליל, מיוצרות מאלומיניום וחומרים מבודדים אקוסטית, עמידות לאורך שנים, ניתנות להתקנה על משקוף גלוי או נסתר. חיפויי פורמייקה או זכוכית בגמורים שונים לבחירה: חלק, מבריק, מט, הדפסים מגוונים וטקסטורות שונות. ניתן לשלב בחיפויים הדפסה של צילומים אישיים. ניתן להחליף חיפויים בקלות רבה ולשנות את עיצוב הבית בעלות נמוכה. קיימות ארבע תתי קולקציות : ארט, אופיס, בלגי וקלאסי.

לדגם אפשרות חלוקה פנימית של 2,3 כנפיים הזזה כנף על כנף, ושל 4,6 כנפיים הזזה על 2,3 נתיבים.

כל כנף ברוחב עד 140 ס"מ, גובה עד 240 ס"מ, משקל עד 140 ק"ג.
דלתות אלומיניום למפתחים גדולים במיוחד עם פרופילים חזקים לעומסים גדולים אבל בהזזה בקלות. המערכת המיועדת למבני מגורים יוקרתיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם אבזור יוקרתי ועם רמת איטום גבוהה. סגירה והפעלת כנף באמצעות ידית סיבובית נוחה או עם מנגנון הזזה מתוחכם המאפשר תפעול קל של כנפיים גדולות וכבדו, ואפשרות למנגנון הזזה חשמלי.

2  כנפיים על 2 נתיבים, 3 כנפיים על 3 נתיבים - 4 כנפיים על 2 נתיבים עם נושק, 6 כנפיים על 3 נתיבים עם נושק פרופילי כנף בשלוש דרגות חוזק.

כל כנף ברוחב עד 330 ס''מ, גובה עד 300 ס''מ ויותר. משקל עד 400 ק''ג לכנף.
דלתות הזזה במראה נקי ללא חלוקה בכנף ההזזה  המתאים למפתחים גדולים, עם עומסי רוח חזקים ואטימות טובה. דגם זה עם חוזק ועמידות ברמה הגבוהה ביותר של התקן ויציב במיוחד לאורך שנים. הכנפיים זזות בקלות ומתאימות ליציאה למרפסת וגינה. קווי עיצוב ישרים בדומה לקליל בלגי 1700 וקליל קלאסי 7000.

כל כנף ברוחב עד 160 ס"מ, גובה עד 260 ס"מ, משקל עד 240 ק"ג.
דלתות הזזה לעומסי משקל ותנאי מזג אויר קשים. התאמה מלאה לדירות יוקרה, וילות, בנייני ציבור ומשרדים. שילוב אסתטי מושלם עם מערכות צלון פנימי ואינטגרלי. איטום, אמינות ונוחות הפעלה ברמה גבוהה לאורך שנים. מסילות מיוחדות נגד שחיקת צבע. אפשרות נעילה רב נקודתית ונעילה בנקודה אחת. סגירה והפעלת הכנף עם ידית סיבובית נוחה.

דלת 2 נתיבים – 2 כנפיים או 4 כנפיים עם נושק
דלת 3 נתיבים – 3 כנפיים או 6 כנפיים עם נושק
ניתן לשלב קבועים: עליון, תחתון וצד

כל כנף ברוחב עד 180 ס"מ, גובה עד 280 ס"מ, משקל עד 240 ק"ג.
דגם 7000
דגם 7300
דגם 7500
דגם 2200
דגם 9000
דגם 9200
 
 תריסי אלופא בע"מ      -     052-871-1076   -     alwafa@alwafa.co.il
04-6095970